תא צילום לאירועים ריאליטי בוקס                                                                                              ריאליטי בוקס
0722-657-548

טיפים לבחירת תא צילום

בחירת חברה להשכרת תא צילום יכולה להיות מכרעת

הפופולאריות הרבה של תאי הצילום לאירועים לא נעלמה מעיניהם של רבים המתיימרים לספק שירותים אלו, בחירת החברה המתאימה שתספק את תא הצילום המתאים היא מכרעת להצלחתו של האירוע שכן כל כשל בתא הצילום יביא לאכזבה בקרב האורחים ולכישלון אפשרי של האירוע כולו.

בחירת החברה המתאימה לשירותי תא צילום חייבת להתבסס על מספר פרמטרים

הפרמטר הראשון - הוא הניסיון, "אין חכם כבעל ניסיון" טענו חז"ל ואכן מומלץ לשכור את שירותיה של חברה מנוסה המסוגלת להתמודד עם בעיות וסיבוכים היכולים להתעורר במהלך האירוע, מומלץ לבדוק היטב כמה זמן פועלת החברה בשוק ומיהם לקוחותיה המובילים.

הפרמטר השני - הוא הטכנולוגיה אותה מציע תא הצילום, חשוב לברר האם ניתן לערוך את התמונות בסיום הצילום או לא, האם ניתן לצלם גם סרטוני וידאו ומהי איכות התמונה המתקבלת בתהליך.

הפרמטר הבא - הוא המחיר, מומלץ לעשות סקר שוק טרם הבחירה שכן פערי המחירים הנגבים בשוק הם גדולים ועצומים, זכרו בחנו טוב את איכות הצילום והשוו אותה למחיר הנדרש, רבים מופתעים מהמחירים המוגזמים הנגבים עבור איכות בינונית ומטה של צילומים.


+שני עמרני