תא צילום לאירועים ריאליטי בוקס                                                                                              ריאליטי בוקס
0722-657-548

חבילות vip

חברת ריאליטי בוקס מציעה לכם את חבילות הידוענים (VIP)

חבילות שיעניקו לכם ולאורחיכם חוויה איכותית שבסופה תקבלו גם מזכרת מהאירוע, חבילות ה -VIP כוללות את חבילת הסילבר, חבילת הגולד ואת חבילת הפרימיום.
חבילת הסילבר היא החבילה הראשונה שבמסגרתה מוצעים לבעלי האירוע תא צילום שקוף המגיע בשתי דוגמאות לבחירתכם ומלווה בשתי מפעילים מטעם החברה, מגנטים לאורך כל האירוע ללא הגבלה, מסגרות קרטון מעוצבות עבור המגנטים ודיסק המכיל את כל התמונות שצולמו בתא הצילום.

חבילת גולד:

חבילת הגולד היא חבילה משופרת הכוללת בנוסף לכל המוצע בחבילת הסילבר גם אביזרים משעשעים לשימוש בתא הצילום, צילום סרטוני וידאו לטובת ברכות לבעלי האירוע, חמישים תמונות בגודל של חמש עשרה על עשרה סנטימטרים והעלאת כל התמונות ישירות לפייסבוק.

חבילת פרימיום:

חבילת הפרימיום היא החבילה האולטימטיבית עבור כל מי שמעוניין להפיק את המקסימום מהאטרקציות אותן מציעה חברת ריאליטי בוקס, החבילה כוללת בנוסף למפורט בחבילות הקודמות גם שילוב של ארבע פצצות קונפטי או לחלופין שלושה אקדחי בועות חשמליים שיקפיצו את הערב, מאה תמונות בגודל חמש עשרה על עשרה סנטימטרים והקרנת כל התמונות המצולמות בתא הצילום על מסכים באולם האירוע.

חבילות ה -VIP אותן מציעה חברת ריאליטי בוקס הם הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שמעוניין במזכרת שלא תישכח מהאירוע אותו הוא מפיק.

לבירורים נוספים על מבצעים וחבילות חייגו: 0722-657-548


+שני עמרני